Saç ekimi sonrası bakım

Operasyondan 3 gün sonra
ilk kez saçınızı yıkayabilirsiniz. Önerilen losyon ve özel şampuanla yaklaşık...

>devamı

Repair Video

Saç ekimi yöntemleri,
saç dökülmesinin nedenleri, bilmek istediğiniz her şey Repair Video bölümümüzde...

>devamı

Saç ekiminde yaşın önemi!

İşlem için yaştan çok dökülmenin şekli belirleyicidir. Çıplak gözle bakıldığında deri görülür hale geldiyse...

>devamı

Saç Ekimi Yapan Hastaneler


Son zamanlarda birtakım büyük sermaye gruplarına ait hastanelerin de saç ekimi için atak yaptıkları görülmektedir. Bu esasında işlemin kar-maliyet  oranlarının bu tip gruplarda oldukça yüksek olmasından kaynaklanmakta ve saç ekimi ihtiyacı olan hastalar ile ilgili potansiyel doğal olarak değerlendirilmek istenmektedir.

REPAIR siz hastalarımızın da bildiği gibi daha önce 2 "tıp merkezi" ile çalışmış, şimdi de isim değişikliği yapmış ve başka bir hastanede saç ekimlerini sürdürmektedir. Ancak saç ekiminin potansiyelinden faydalanmak adına bu "tıp merkezleri" bizim oradan ayrılmamızı fırsat bilip siz hastalarımızı kendi merkezlerine çekmek uğruna bir takım bilgilendirme mesajları ile fırsatları değerlendirme yoluna gitmiştir.

Bu tip hastaneler ve tıp merkezleri bu konularda uzmanlaşmış kadroları olmadığından "DEVŞİRME" kadrolarla sizlere saç ekimi yapmakta ve deyim yerinde ise sizlerin üzerinde eğitim verdirmektedirler.

Siz hastalarımıza tavsiyemiz kaliteyi hastanelerde değil, bu iş için yatırım yapmış ve uzmanlaşmış bir kadrosu olan Plastik Cerrahı bulunan yerlerde aramanızdır.

HIZLI İLETİŞİM FORMU

Saç ekimi hakkında sormak istediğiniz tüm sorular ve detaylı bilgi talebi için hızlı iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Adınız/Soyadınız
E-Mail
Telefon
Adres
Mesajınız

Sil  
İSAPS EASAPS Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ESTETİK PLASTİK CERRAHİ DERNEĞİ Alman Hastanesi Çamlıca